Elektroinstalāciju projektēšana un ierīkošana

SIA “TESLA” speciālisti piedāvā veikt:

Elektroinstalācija sākas ar projekta izstrādi. Projekts ir sertificēta speciālista izstrādāts elektroinstalācijas ierīkošanas plāns, kurā ievērotas visas spēkā esošās prasības un rekomendācijas. Izstrādājot projektu, elektroinženieris projektētājs uzņemas atbildību par izstrādāta projekta kvalitāti.

Pareiza elektroinstalācijas ierīkošana ir piemērotu materiālu, instrumentu un tehnoloģiju izmantošana. Tā ir arī drošības pasākumu un normu ievērošana, kā arī racionālu un ekonomiski izdevīgu risinājumu piemērošana. Izstrādājot elektrības ievilkšanas plānu, jāņem vērā ekspluatācijas ērtības, cilvēku un īpašuma drošība, ekonomiskie aspekti un normas. Neprofesionāli un nepareizi ierīkota elektroinstalācija ir viens no biežākajiem cēloņiem uguns un elektronelaimēm.

Veicot elektroinstalāciju jāievēro prasības, kas noteiktas Elektroierīču ierīkošanas noteikumos (EIN), Ugunsdrošības noteikumos (UN), Latvijas Standartā (LVS) izdotajos dokumentos.Iekšējā zibensaizsardzība, pēdējos gados ir kļuvusi ļoti aktuāla, kas ir izskaidrojams ar to, ka tiek ražota ļoti jutīga un dārga tehnika (datori, mobilie telefoni, jaunākās paaudzes televizori, apkures katli ar elektrisko bloku vadāmību, veļas mazgājamās mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, apsardzes sistēmas, videokameras un citas iekārtas, kas satur ļoti jutīgas pusvadītāju ierīces).

Jautājumu gadījumā būsim priecīgi palīdzēt!

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.