Tilti, kas mūs apvieno

Mēs esam gandarīti paziņot par mūsu līdzdalību projektos, kas attīsta ekonomiku un uzlabo cilvēku un uzņēmumu ikdienu.

Viens no šādiem projektiem ir elektrisko tīklu un apgaismojuma celšana uz Kudziņsalas tilta. Tas ir nozīmīgs loģistikas laukums ostai, pilsētai un starptautiskajai militārajai un tirdzniecības sadarbībai. Projektu līdzfinansējusi Eiropas Klimata, infrastruktūras un vides izpildaģentūra (CINEA). 

Skultes pārvads, Sarkandaugavā. Elektroapgādes tīkla būvniecība un pārvada apgaismojums. Jaunā pārvada garums bez nobrauktuvēm ir 454,4 metri. To veido septiņas atsevišķas laidumu konstrukcijas abos virzienos un divi pieslēgumi – pie Viestura prospekta un pie Tvaika ielas. Kopā ar Austrumu maģistrāli palīdzēs atslogot pilsētas centru no kravas automašīnām.

2023. gadā SIA Tesla pabeidza Rail Baltica projekta darbu posmu, kas saistīts ar elektrisko tīklu un apgaismojuma projektēšanu un izbūvi ap staciju un Centrāltirgu. Rail Baltica – tas ir dzelzceļa infrastruktūras megaprojekts, kas aptver Latviju, Lietuvu un Igauniju. 

Lepojamies būt viena no šajā grandiozajā Eiropas projektā iesaistītajām būvniecības un inženieru komandām. 

Pateicamies mūsu kolēģim – projektu vadītājam Andrim Miķelsonam un visiem partneriem par sadarbību.

Saules paneļi mājām: jauni nosacījumi no 2024. gada

Mājām Latvijā izplatītais elektroenerģijas uzskaites veids “NETO UZSKAITES SISTĒMA”, kas elektrības pieslēguma tīklu ļauj izmantot kā akumulatoru, no 2024. gada 1. janvāra jaunajiem lietotājiem tiek likvidēts. Jaunajiem mājas saules staciju lietotājiem un biznesa klientiem šobrīd pieejama tikai komerciālā NETO uzskaites sistēma.

Lasīt vairāk »

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

Saules parki Latvijā

Mēs darbojamies jau vairāk nekā 16 gadus un vairāk nekā 10 gadus mēs projektējam, uzstādām un pieslēdzam saules elektrostacijas. Mēs esam izplatītāji, kas importē saules

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.