Jumta saules elektrostacijas uz komercobjektiem Rīgā

2022

Pasūtītajs: HANSA.RE

Elijas Iela, 17, Rīga

Uriekstes Iela, Rīga

Projektēšana, saskaņošana, uzstādīšana.

Divu elektrostaciju ierīkošanai Hansa.RE ieguldījuši 200 000 EUR.

Foto/ SIA Tesla/ Elijas Iela, 17, Rīga/ 2022

Kā norāda Daniils Ruļovs, Hansa.RE valdes loceklis:

“Pēc saules enerģijas izmantošanas priekšrocību analīzes un izpētes mēs secinājām, ka saules radītā enerģija mums palīdzēs samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi, ka arī pasargāt mūsu objekta nomniekus no potenciālā strauja elektrības izmaksu palielinājuma. Biroja ēkā lielākais enerģijas patēriņš ir tieši dienas laikā, kad saules paneļi aktīvi ražo elektrību. Saules paneļi ir drošs veids, kā būt neatkarīgam no energoresursu cenu svārstībām. Lai gan saules elektrostacijas izveide prasīja ievērojamu finanšu ieguldījumu, saražotās elektroenerģijas izmantošana pašpatēriņa vajadzībām ir komerciāli pamatota investīcija.”

Hansa.re/ jaunumi

Ja Jūsu uzņēmums un Jūsu klienti ir ceļā uz “nulles oglekļa emisiju līmeni”, SIA Tesla Jums palīdzēs uzstādīt un pieslēgt saules elektrostaciju.


✔ Mēs jau vairāk nekā 10 gadus uzstādām saules elektrostacijas.

✔ SIA Tesla ir ISO 9001, ISO 14001 un ISO 45001 sertifikāti.

✔ Mēs esam pārliecināti, ka zaļā enerģija ir mūsu nākotne!

Katru dienu mēs ieviešam energoefektīvus risinājumus.

Foto/ SIA Tesla/ Elijas Iela, 17, Rīga/ 2022

Ogres Centrālā bibliotēka

Virs autostāvvietas ir uzstādīti saules paneļi lokālās elektroenerģijas ražošanai. Jaunajā ēkā uzstādītais inteliģenti kontrolētais apgaismojums nodrošina apgaismojuma līmeņa maiņu atkarībā no dabiskās gaismas pieplūduma.

Lasīt vairāk »
tec2

Saules parks TEC 2

Ja saules paneļus uz jumta uzlikt tehniski nav iespējams, tad tos droši var uzstādīt uz zemes. Fotoattēlā redzams mūsu TEC 2 projekts, kura mērķis bija optimizēt uzņēmuma iekšējās elektroenerģijas izmaksas.

Lasīt vairāk »

Jumta saules elektrostaciju uzstādīšana nacionālajam tirdzniecības tīklam ELVI

Nacionālajam Latvijas mazumtirdzniecības tīklam ELVI 2022. gadā jau esam uzbūvējuši saules stacijas uz veikaliem Augšlīgatnē, Raganā, Ozolniekos un Rumbulā un gatavojam nodošanai Siguldā, Liepājā, Lielvārdē, Jelgavā un Mārupē. Uzstādīto paneļu kopējā jauda sasniegs 770 kW. Uzstādot paneļus uz Elvi veikalu ruberoīdajiem jumtiem, mūsu speciālisti izmanto ruberoīda uzkausēšanas metodi stiprinājumiem

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.