Jumta saules elektrostacijas uz komercobjektiem Rīgā

2022

Pasūtītajs: HANSA. RE

Elijas Iela, 17, Rīga

Uriekstes Iela, Rīga

Projektēšana, saskaņošana, uzstādīšana.

Divu elektrostaciju ierīkošanai Hansa.RE ieguldījuši 200 000 EUR.

Foto/ SIA Tesla/ Elijas Iela, 17, Rīga/ 2022

Kā norāda Daniils Ruļovs, Hansa.RE valdes loceklis:

“Pēc saules enerģijas izmantošanas priekšrocību analīzes un izpētes mēs secinājām, ka saules radītā enerģija mums palīdzēs samazināt ietekmi uz apkārtējo vidi, ka arī pasargāt mūsu objekta nomniekus no potenciālā strauja elektrības izmaksu palielinājuma. Biroja ēkā lielākais enerģijas patēriņš ir tieši dienas laikā, kad saules paneļi aktīvi ražo elektrību. Saules paneļi ir drošs veids, kā būt neatkarīgam no energoresursu cenu svārstībām. Lai gan saules elektrostacijas izveide prasīja ievērojamu finanšu ieguldījumu, saražotās elektroenerģijas izmantošana pašpatēriņa vajadzībām ir komerciāli pamatota investīcija.”

Hansa. re/ jaunumi

Ja Jūsu uzņēmums un Jūsu klienti ir ceļā uz “nulles oglekļa emisiju līmeni”, SIA Tesla Jums palīdzēs uzstādīt un pieslēgt saules elektrostaciju.


✔ Mēs jau vairāk nekā 10 gadus uzstādām saules elektrostacijas.

✔ SIA Tesla ir ISO 9001, ISO 14001 un ISO 45001 sertifikāti.

✔ Mēs esam pārliecināti, ka zaļā enerģija ir mūsu nākotne!

Katru dienu mēs ieviešam energoefektīvus risinājumus.

Foto/ SIA Tesla/ Elijas Iela, 17, Rīga/ 2022

Tilti, kas mūs apvieno

Mēs esam gandarīti paziņot par mūsu līdzdalību projektos, kas attīsta ekonomiku un uzlabo cilvēku un uzņēmumu ikdienu. Rail Baltica, Skultes pārvads un Kudziņsalas tilts.

Lasīt vairāk »

Saules paneļi mājām: jauni nosacījumi no 2024. gada

Mājām Latvijā izplatītais elektroenerģijas uzskaites veids “NETO UZSKAITES SISTĒMA”, kas elektrības pieslēguma tīklu ļauj izmantot kā akumulatoru, no 2024. gada 1. janvāra jaunajiem lietotājiem tiek likvidēts. Jaunajiem mājas saules staciju lietotājiem un biznesa klientiem šobrīd pieejama tikai komerciālā NETO uzskaites sistēma.

Lasīt vairāk »

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.