Izstāde “Māja | 2023”, Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrs

Aicinām Jūs uz izstādi “Māja 2023”, kas norisināsies no 23. līdz 26. martam Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā.

Mūsu stendā L29, Halle 2, mēs

  • prezentēsim mūsu partneru jaunumus zaļās, atjaunojamās enerģētikas jomā: Recom (Francija), ABB (Zviedrija, Šveice), Jasolar, Trinasolar u.c.
  • pastāstīsim par saules staciju projektēšanas, saskaņošanas un uzstādīšanas īpatnībām dzīvojamiem un rūpnieciskiem objektiem, kā arī par investīcijām saules parku būvniecībā.
  • uzskatāmi paskaidrosim, ko nozīmē energodrošība un energoefektivitāte.
  • dalīsimies pieredzē, piemēram, kā mēs 2023. gadā Latvijā jau uzbūvējām saules parkus ar 4,8 MW un 5,5 MW jaudu.
  • palīdzēsim izvēlēties labāko risinājumu jūsu mērķiem no mūsu Tesla saules paneļu komplektu klāsta mājām (ar enerģijas patēriņu no 300 kWh/mēnesī un līdz 850 kWh/mēnesī) un uzņēmumiem ar patēriņa apjomu no 25 kW līdz 100 kW (un vairāk) elektroenerģijas gadā.

SIA Tesla stenda apmeklētājus gaida nopietnas, bet draudzīgas atlaides un īsts elektropārsteigums: nāciet, pie mums būs interesanti!

Lai saņemtu ielūguma biļetes, uzrakstiet komentāru zem publikācijas vai uz e-pastu info@tesla.lv
Uz tikšanos! Sazināsimies klātienē!

Ogres Centrālā bibliotēka

Virs autostāvvietas ir uzstādīti saules paneļi lokālās elektroenerģijas ražošanai. Jaunajā ēkā uzstādītais inteliģenti kontrolētais apgaismojums nodrošina apgaismojuma līmeņa maiņu atkarībā no dabiskās gaismas pieplūduma.

Lasīt vairāk »
tec2

Saules parks TEC 2

Ja saules paneļus uz jumta uzlikt tehniski nav iespējams, tad tos droši var uzstādīt uz zemes. Fotoattēlā redzams mūsu TEC 2 projekts, kura mērķis bija optimizēt uzņēmuma iekšējās elektroenerģijas izmaksas.

Lasīt vairāk »

Jumta saules elektrostaciju uzstādīšana nacionālajam tirdzniecības tīklam ELVI

Nacionālajam Latvijas mazumtirdzniecības tīklam ELVI 2022. gadā jau esam uzbūvējuši saules stacijas uz veikaliem Augšlīgatnē, Raganā, Ozolniekos un Rumbulā un gatavojam nodošanai Siguldā, Liepājā, Lielvārdē, Jelgavā un Mārupē. Uzstādīto paneļu kopējā jauda sasniegs 770 kW. Uzstādot paneļus uz Elvi veikalu ruberoīdajiem jumtiem, mūsu speciālisti izmanto ruberoīda uzkausēšanas metodi stiprinājumiem

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.