Izstāde “Māja | 2023”, Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrs

Aicinām Jūs uz izstādi “Māja 2023”, kas norisināsies no 23. līdz 26. martam Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā.

Mūsu stendā L29, Halle 2, mēs

  • prezentēsim mūsu partneru jaunumus zaļās, atjaunojamās enerģētikas jomā: Recom (Francija), ABB (Zviedrija, Šveice), Jasolar, Trinasolar u.c.
  • pastāstīsim par saules staciju projektēšanas, saskaņošanas un uzstādīšanas īpatnībām dzīvojamiem un rūpnieciskiem objektiem, kā arī par investīcijām saules parku būvniecībā.
  • uzskatāmi paskaidrosim, ko nozīmē energodrošība un energoefektivitāte.
  • dalīsimies pieredzē, piemēram, kā mēs 2023. gadā Latvijā jau uzbūvējām saules parkus ar 4,8 MW un 5,5 MW jaudu.
  • palīdzēsim izvēlēties labāko risinājumu jūsu mērķiem no mūsu Tesla saules paneļu komplektu klāsta mājām (ar enerģijas patēriņu no 300 kWh/mēnesī un līdz 850 kWh/mēnesī) un uzņēmumiem ar patēriņa apjomu no 25 kW līdz 100 kW (un vairāk) elektroenerģijas gadā.

SIA Tesla stenda apmeklētājus gaida nopietnas, bet draudzīgas atlaides un īsts elektropārsteigums: nāciet, pie mums būs interesanti!

Lai saņemtu ielūguma biļetes, uzrakstiet komentāru zem publikācijas vai uz e-pastu info@tesla.lv
Uz tikšanos! Sazināsimies klātienē!

Tilti, kas mūs apvieno

Mēs esam gandarīti paziņot par mūsu līdzdalību projektos, kas attīsta ekonomiku un uzlabo cilvēku un uzņēmumu ikdienu. Rail Baltica, Skultes pārvads un Kudziņsalas tilts.

Lasīt vairāk »

Saules paneļi mājām: jauni nosacījumi no 2024. gada

Mājām Latvijā izplatītais elektroenerģijas uzskaites veids “NETO UZSKAITES SISTĒMA”, kas elektrības pieslēguma tīklu ļauj izmantot kā akumulatoru, no 2024. gada 1. janvāra jaunajiem lietotājiem tiek likvidēts. Jaunajiem mājas saules staciju lietotājiem un biznesa klientiem šobrīd pieejama tikai komerciālā NETO uzskaites sistēma.

Lasīt vairāk »

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.