Izstāde “Māja | 2023”, Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrs

Aicinām Jūs uz izstādi “Māja 2023”, kas norisināsies no 23. līdz 26. martam Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā.

Mūsu stendā L29, Halle 2, mēs

  • prezentēsim mūsu partneru jaunumus zaļās, atjaunojamās enerģētikas jomā: Recom (Francija), ABB (Zviedrija, Šveice), Jasolar, Trinasolar u.c.
  • pastāstīsim par saules staciju projektēšanas, saskaņošanas un uzstādīšanas īpatnībām dzīvojamiem un rūpnieciskiem objektiem, kā arī par investīcijām saules parku būvniecībā.
  • uzskatāmi paskaidrosim, ko nozīmē energodrošība un energoefektivitāte.
  • dalīsimies pieredzē, piemēram, kā mēs 2023. gadā Latvijā jau uzbūvējām saules parkus ar 4,8 MW un 5,5 MW jaudu.
  • palīdzēsim izvēlēties labāko risinājumu jūsu mērķiem no mūsu Tesla saules paneļu komplektu klāsta mājām (ar enerģijas patēriņu no 300 kWh/mēnesī un līdz 850 kWh/mēnesī) un uzņēmumiem ar patēriņa apjomu no 25 kW līdz 100 kW (un vairāk) elektroenerģijas gadā.

SIA Tesla stenda apmeklētājus gaida nopietnas, bet draudzīgas atlaides un īsts elektropārsteigums: nāciet, pie mums būs interesanti!

Lai saņemtu ielūguma biļetes, uzrakstiet komentāru zem publikācijas vai uz e-pastu info@tesla.lv
Uz tikšanos! Sazināsimies klātienē!

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

Saules parki Latvijā

Mēs darbojamies jau vairāk nekā 16 gadus un vairāk nekā 10 gadus mēs projektējam, uzstādām un pieslēdzam saules elektrostacijas. Mēs esam izplatītāji, kas importē saules

Lasīt vairāk »

Ogres Centrālā bibliotēka

Virs autostāvvietas ir uzstādīti saules paneļi lokālās elektroenerģijas ražošanai. Jaunajā ēkā uzstādītais inteliģenti kontrolētais apgaismojums nodrošina apgaismojuma līmeņa maiņu atkarībā no dabiskās gaismas pieplūduma.

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.