BUJ

Mūsu uzņēmuma speciālistiem ir nepieciešamā sertifikācija un operatīvi pieslēdz uzlādes stacijas elektriskajiem transportlīdzekļiem, privātai/personīgai un komerciālai lietošanai, ar vienu vai trīs pieslēguma fāzēm, ar jaudu 7 kW un vairāk.

Mēs sadarbojamies ar vadošajiem Eiropas ražotājiem, piemēram, ABB, Schneider Electric u.c.) un izvēlamies labākos tehniskos risinājumus saviem klientiem. Uzstādīšanas komplektos ietilpst uzlādes stacijas, kabeļi, pieslēguma kartes, papildus statīvi. Uzlādes stacijas ir drošas, tajās ir iebūvēta aizsardzība pret strāvas pārspriegumiem, īssavienojumiem, pārspriegumu/zemspriegumu. Tiem ir aizsargapvalks, ir piestiprināti pie sienas vai atsevišķi, tiek piegādāti ar savienotāju vai ar kontaktligzdu.

Jaunās paaudzes saules paneļiem garantijas laiks ir 20-25 gadi. Kā kvalitātes garantiju mūsu klientiem mēs vienmēr izmantojam vadošo ražotāju produktus no Bloomberg Tier1 reitinga.

Vidēji 12 gadi vai vairāk. Pasaulē ir daudz kvalitatīvu invertoru ražotāju, un mūsu projekti tiek aprēķināti individuāli, sarežģītiem uzdevumiem.

Nav nepieciešams; tiklīdz iznāks saule, sniegs nokusīs un paneļi tiks notīrīti.

Labā ziņa ir tā, ka invertors, sistēmas ‘darba zirdziņš’, visticamāk, nav cietis. Tāpēc operatīvi jānomaina bojātie paneļi pret jaudas ziņā līdzīgiem paneļiem: tā ir būtiska prasība, citādi sistēma nedarbosies. Eiropas ražotāja nepieciešamās jaudas paneļus var nopirkt SIA Teslā un uzstādīt pašiem, ja esat elektriķis

Optimāls un drošs risinājums – bojāto paneļu nomaiņas problēmu uzticēt mūsu kompānijai. SIA Tesla strādā tikai sertificēti elektriķi un montētāji. Divu dienu laikā veiksim diagnostiku, nomainīsim nestrādājošās iekārtas un pārslēgsim jūsu sistēmu no jauna.

Nav paneļu, kas varētu izturēt krusu liela sniega pikas lielumā, lai ar kādiem testiem tiktu sniegti pierādījumi. Līdz ar to pats nepieciešamākais, kas jādara jebkuram vērtīgam īpašumam un investīcijām, ir apdrošināšana. Apdrošināšana saules paneļiem sedz dabas katastrofas, vandālismu un zādzību un ļaus jums atlīdzināt zaudējumus visīsākajā laikā. Mēs piedāvājam šo pakalpojumu visiem mūsu klientiem no 10€ mēnesī.

 

Tilti, kas mūs apvieno

Mēs esam gandarīti paziņot par mūsu līdzdalību projektos, kas attīsta ekonomiku un uzlabo cilvēku un uzņēmumu ikdienu. Rail Baltica, Skultes pārvads un Kudziņsalas tilts.

Lasīt vairāk »

Saules paneļi mājām: jauni nosacījumi no 2024. gada

Mājām Latvijā izplatītais elektroenerģijas uzskaites veids “NETO UZSKAITES SISTĒMA”, kas elektrības pieslēguma tīklu ļauj izmantot kā akumulatoru, no 2024. gada 1. janvāra jaunajiem lietotājiem tiek likvidēts. Jaunajiem mājas saules staciju lietotājiem un biznesa klientiem šobrīd pieejama tikai komerciālā NETO uzskaites sistēma.

Lasīt vairāk »

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.