FAQ

Mūsu uzņēmuma speciālistiem ir nepieciešamā sertifikācija un operatīvi pieslēdz uzlādes stacijas elektriskajiem transportlīdzekļiem, privātai/personīgai un komerciālai lietošanai, ar vienu vai trīs pieslēguma fāzēm, ar jaudu 7 kW un vairāk.

Mēs sadarbojamies ar vadošajiem Eiropas ražotājiem, piemēram, ABB, Schneider Electric u.c.) un izvēlamies labākos tehniskos risinājumus saviem klientiem. Uzstādīšanas komplektos ietilpst uzlādes stacijas, kabeļi, pieslēguma kartes, papildus statīvi. Uzlādes stacijas ir drošas, tajās ir iebūvēta aizsardzība pret strāvas pārspriegumiem, īssavienojumiem, pārspriegumu/zemspriegumu. Tiem ir aizsargapvalks, ir piestiprināti pie sienas vai atsevišķi, tiek piegādāti ar savienotāju vai ar kontaktligzdu.

Jaunās paaudzes saules paneļiem garantijas laiks ir 20-25 gadi. Kā kvalitātes garantiju mūsu klientiem mēs vienmēr izmantojam vadošo ražotāju produktus no Bloomberg Tier1 reitinga.

Vidēji 12 gadi vai vairāk. Pasaulē ir daudz kvalitatīvu invertoru ražotāju, un mūsu projekti tiek aprēķināti individuāli, sarežģītiem uzdevumiem.

Nav nepieciešams; tiklīdz iznāks saule, sniegs nokusīs un paneļi tiks notīrīti.

tec2

Saules parks TEC 2

Ja saules paneļus uz jumta uzlikt tehniski nav iespējams, tad tos droši var uzstādīt uz zemes. Fotoattēlā redzams mūsu TEC 2 projekts, kura mērķis bija optimizēt uzņēmuma iekšējās elektroenerģijas izmaksas.

Lasīt vairāk »

Jumta saules elektrostaciju uzstādīšana nacionālajam tirdzniecības tīklam ELVI

Nacionālajam Latvijas mazumtirdzniecības tīklam ELVI 2022. gadā jau esam uzbūvējuši saules stacijas uz veikaliem Augšlīgatnē, Raganā, Ozolniekos un Rumbulā un gatavojam nodošanai Siguldā, Liepājā, Lielvārdē, Jelgavā un Mārupē. Uzstādīto paneļu kopējā jauda sasniegs 770 kW. Uzstādot paneļus uz Elvi veikalu ruberoīdajiem jumtiem, mūsu speciālisti izmanto ruberoīda uzkausēšanas metodi stiprinājumiem

Lasīt vairāk »