Elektromobiļu uzlādes stacijas

SIA “Tesla” piedāvā pilnu pakalpojuma ciklu elektrostaciju uzstādīšanai – sākot no pieteikuma un projekta izstrādes līdz tā apstiprināšanai un uzstādīšanai. Pakalpojums pieejams 5 darba dienu laikā.

Katrai ABB uzlādes stacijai ir:

Transporta nozare ir viens no lielākajām CO2 emisiju veicinātājām, patērējot gandrīz 24%no visām emisijām. Visvairāk emisiju no sauszemes transporta patērē tieši pasažieru auto – 60%. Pāreja uz elektroauto var būtiski samazināt CO2 emisijas, tā ne tikai sasniedzot CO2 emisiju mērķus, bet arī mazinot piesārņojumu un trokšņu līmeni, uzlabojot sabiedrības komfortu un veselību.

 

 

 

Mašīnu ar elektrodzinēju skaits strauji pieaug, pateicoties Eiropas valstīs spēkā esošajiem atbalsta pasākumiem un cilvēku vēlmei pāriet uz zaļo enerģiju. Interese par regulāru mašīnas uzlādi ir gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem, kā arī biznesa sektora pārstāvjiem savām un klientu vajadzībām.

Izstrādātājiem, tirdzniecības centriem, HoReCa, biroju un loģistikas centriem, kā arī degvielas uzpildes stacijām ir vērts investēt elektromobiļu uzlādes staciju uzstādīšanā, jo tas ir lielisks veids, kā būt soli priekšā saviem konkurentiem.

Kā enerģētikas nozares eksperti mēs sadarbojamies ar uzticamiem lādētāju ražotājiem un esam Eiropas uzņēmumu “Schneider Electric” (Francija) un “ABB” (Zviedrija, Šveice) oficiālie servisa partneri.

 

 

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties "ABB" produkciju elektrostaciju uzstādīšanai un pašinstalācijai vai noslēgt ar mums pilnu uzstādīšanas līgumu, un mēs visu izdarīsim Jūsu vietā.

Svarīgipubliskajās elektromobiļu uzlādes stacijās ir iebūvēts POS terminālis – norēķināties iespējams ar maksājumu karti.

 

ABB AC Wallbox

Pieejamas šādas kompaktās maiņstrāvas sienas uzlādes stacijas:

– ar vienfāzes pieslēgumu un jaudu līdz 7,4 kW/32A;

– ar trīsfāžu pieslēgumu un jaudu līdz 22 kW/32A.

ABB DC Wallbox

DC ātrās un īpaši ātrās uzlādes stacijas līdz 24 kW/60A (līdz 22,5 kW nepārtrauktā režīmā)

ABB AC Terra

ātrās uzlādes stacijas ar jaudu līdz 180 kW un iespēju vienlaikus uzlādēt 2 vai pat 3 automašīnas:

– Terra 54 (palielinot jaudas rezervi par 100 km 25 minūtēs)

– Terra 94 (palielinot jaudas rezervi par 100km 15 minūtēs)

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.