Elektromobiļu uzlādes stacijas Rīgas mikrorajonā Trebū Home

2022. gadā SIA Tesla kļuva par ražotāja Eiropa ABB servisa partneri un uzstādīja 8 elektromobiļu uzlādes stacijas jaunajā Rīgas mikrorajonā Trebū Home. Katras stacijas jauda ir 22 kW.

Photo SIA Tesla / Trebū Home/ 2023
Foto SIA Tesla / Trebū Home/ 2023

Viens no mūsu uzņēmuma virzieniem ir elektromobiļu uzlādes staciju projektēšana un uzstādīšana.

Sākot ar 2035. gadu, Eiropā būs aizliegta iekšdedzes dzinēju automašīnu ražošana: nākotne pieder elektromobiļiem.

Elektroauto ir labākais veids, kā pasargāt autovadītājus no strauja degvielas cenu pieauguma. Izdevumi par elektroatomašīnu tehnisko apkalpošanu jau ir zemāki, nekā auto ar iekšdedzes dzinējiem (saskaņā ar 2022. gada automašīnu cenu indeksa atskaiti LeasePlan).

Kopš 2017. gada elektroautomašīnu skaits Latvijā ir desmitkāršojies, savukārt uzlādes infrastruktūra ir pieaugusi tikai 2,5 reizes. 3/4 iedzīvotāju dzīvo daudzdzīvokļu ēkās, bet tas nozīmē, ka šobrīd viņiem vēl nav pašiem savu uzlādes staciju.

2022

Pasūtītajs: SIA Pillar Contractor

Kupriču iela 1C, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1021

Lasīt vairāk par ABB elektroauto uzlādes stacijām

Foto SIA Tesla / Trebū Home/ 2023

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

Saules parki Latvijā

Mēs darbojamies jau vairāk nekā 16 gadus un vairāk nekā 10 gadus mēs projektējam, uzstādām un pieslēdzam saules elektrostacijas. Mēs esam izplatītāji, kas importē saules

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.