Elektromobiļu uzlādes stacijas Rīgas mikrorajonā Trebū Home

2022. gadā SIA Tesla kļuva par ražotāja Eiropa ABB servisa partneri un uzstādīja 8 elektromobiļu uzlādes stacijas jaunajā Rīgas mikrorajonā Trebū Home. Katras stacijas jauda ir 22 kW.

Photo SIA Tesla / Trebū Home/ 2023
Foto SIA Tesla / Trebū Home/ 2023

Viens no mūsu uzņēmuma virzieniem ir elektromobiļu uzlādes staciju projektēšana un uzstādīšana.

Sākot ar 2035. gadu, Eiropā būs aizliegta iekšdedzes dzinēju automašīnu ražošana: nākotne pieder elektromobiļiem.

Elektroauto ir labākais veids, kā pasargāt autovadītājus no strauja degvielas cenu pieauguma. Izdevumi par elektroatomašīnu tehnisko apkalpošanu jau ir zemāki, nekā auto ar iekšdedzes dzinējiem (saskaņā ar 2022. gada automašīnu cenu indeksa atskaiti LeasePlan).

Kopš 2017. gada elektroautomašīnu skaits Latvijā ir desmitkāršojies, savukārt uzlādes infrastruktūra ir pieaugusi tikai 2,5 reizes. 3/4 iedzīvotāju dzīvo daudzdzīvokļu ēkās, bet tas nozīmē, ka šobrīd viņiem vēl nav pašiem savu uzlādes staciju.

2022

Pasūtītajs: SIA Pillar Contractor

Kupriču iela 1C, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1021

Lasīt vairāk par ABB elektroauto uzlādes stacijām

Foto SIA Tesla / Trebū Home/ 2023

Ogres Centrālā bibliotēka

Virs autostāvvietas ir uzstādīti saules paneļi lokālās elektroenerģijas ražošanai. Jaunajā ēkā uzstādītais inteliģenti kontrolētais apgaismojums nodrošina apgaismojuma līmeņa maiņu atkarībā no dabiskās gaismas pieplūduma.

Lasīt vairāk »
tec2

Saules parks TEC 2

Ja saules paneļus uz jumta uzlikt tehniski nav iespējams, tad tos droši var uzstādīt uz zemes. Fotoattēlā redzams mūsu TEC 2 projekts, kura mērķis bija optimizēt uzņēmuma iekšējās elektroenerģijas izmaksas.

Lasīt vairāk »

Jumta saules elektrostaciju uzstādīšana nacionālajam tirdzniecības tīklam ELVI

Nacionālajam Latvijas mazumtirdzniecības tīklam ELVI 2022. gadā jau esam uzbūvējuši saules stacijas uz veikaliem Augšlīgatnē, Raganā, Ozolniekos un Rumbulā un gatavojam nodošanai Siguldā, Liepājā, Lielvārdē, Jelgavā un Mārupē. Uzstādīto paneļu kopējā jauda sasniegs 770 kW. Uzstādot paneļus uz Elvi veikalu ruberoīdajiem jumtiem, mūsu speciālisti izmanto ruberoīda uzkausēšanas metodi stiprinājumiem

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.