Aktuālākais no Pasaules kausa basketbolā. Sadarbībā ar SIA “Tesla”

Enerģija un profesionalitāte uzlādē mūs uzvarām sportā, zinātnē un biznesā. Aktuālākais no Pasaules kausa basketbolā – iepriekšējās dienas notikumi, tekošās dienas aktualitātes, ekspertu viedokļi un prognozes. Raidījums izskan sadarbībā ar SIA “Tesla”.

“100 punkti” ar Anatoliju Kreipānu un Aināru Rutkēviču. Radio SWH, Latvija

Ēterā no 25. augusta līdz 10. septembrim katru darbadienu plkst. 12.30
Raidījuma vadītāji: Ainārs Rutkēvičs, Anatolijs Kreipāns.

 Uzticiet sava uzņēmuma energoefektivitātes jautājumus SIA Tesla inženieru, būvnieku un projektētāju komandai. Vairāk nekā 16 gadus SIA Tesla komanda nodrošina klientus ar enerģētikas, energoefektivitātes un energoapgādes risinājumiem Latvijā, un šogad jau esam paspējuši izbūvēt 2 lielākās saules elektrostacijas Latvijā.

Mūsu sporta projekti:

LNK Sporta parks. Visus iekšējos elektrotīklus un apgaismojumu izbūve. Lasīt vairāk

Cēsu pilsētas stadions. 1.kārtas elektroapgādes un apgaismojuma tīklu pārbūve

Gaidām Jūsu pieteikumus pa telefonu +371 24552544 un e-pastu pvsales@tesla.lv , info@tesla.lv

Tilti, kas mūs apvieno

Mēs esam gandarīti paziņot par mūsu līdzdalību projektos, kas attīsta ekonomiku un uzlabo cilvēku un uzņēmumu ikdienu. Rail Baltica, Skultes pārvads un Kudziņsalas tilts.

Lasīt vairāk »

Saules paneļi mājām: jauni nosacījumi no 2024. gada

Mājām Latvijā izplatītais elektroenerģijas uzskaites veids “NETO UZSKAITES SISTĒMA”, kas elektrības pieslēguma tīklu ļauj izmantot kā akumulatoru, no 2024. gada 1. janvāra jaunajiem lietotājiem tiek likvidēts. Jaunajiem mājas saules staciju lietotājiem un biznesa klientiem šobrīd pieejama tikai komerciālā NETO uzskaites sistēma.

Lasīt vairāk »

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

Saules parki Latvijā

Mēs darbojamies jau vairāk nekā 16 gadus un vairāk nekā 10 gadus mēs projektējam, uzstādām un pieslēdzam saules elektrostacijas. Mēs esam izplatītāji, kas importē saules

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.