14. jūlijā vebinārs – Saules paneļu efektivitāte Latvijā

vebinars par saules panelu efektivitati latvija
Vebinārā “Saules paneļu efektivitāte Latvijā” tiks apspriests sekojošais: – Saules panelu darbība
– Saules paneļu izvēle
– Saules panelu cenas
– Ekonomiskais pamatojums (arī uzņēmumiem)
– Uzstādīšanas process
– Piemēri, ko esam uzstādījuši paši
– Jautājumi un atbildes Ja tas šķiet interesanti, lūdzu reģistrēties: https://forms.gle/1vjM5p87ADq2trLU6Vebinārs plānots pārraidīt Facebook live un Zoom. 14. jūlijā apmtuveni stundu pirms vebināra saņemsiet atgādinājumu epastā ar uzaicinājumu pievienoties.Jautājumu gadījumā lūgums vienkārši zvanīt uz 27 205 604.  Gaidīsim!

Tilti, kas mūs apvieno

Mēs esam gandarīti paziņot par mūsu līdzdalību projektos, kas attīsta ekonomiku un uzlabo cilvēku un uzņēmumu ikdienu. Rail Baltica, Skultes pārvads un Kudziņsalas tilts.

Lasīt vairāk »

Saules paneļi mājām: jauni nosacījumi no 2024. gada

Mājām Latvijā izplatītais elektroenerģijas uzskaites veids “NETO UZSKAITES SISTĒMA”, kas elektrības pieslēguma tīklu ļauj izmantot kā akumulatoru, no 2024. gada 1. janvāra jaunajiem lietotājiem tiek likvidēts. Jaunajiem mājas saules staciju lietotājiem un biznesa klientiem šobrīd pieejama tikai komerciālā NETO uzskaites sistēma.

Lasīt vairāk »

Agrovoltaika zemniekiem

Kas ir izdevīgi – audzēt dārzeņus, graudus, nodarboties ar zemkopību, būt lauksaimniekam, vai uzstādīt saules paneļus, investēt saules parkos, pārdodot elektrību biržā?

Lasīt vairāk »

SIA Tesla 16 gadi!

Mūsu 16 gadi ir bijuši izaicinājumu un uzvaru pilni, un mēs lepojamies ar progresu, ko esam sasnieguši atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanā.

Lasīt vairāk »

14. jūlijā vebinārs!

Nosūtīsim pieslēgšanās instrukcijas epastā.